Przejście po rozżarzonych węglach

może być doskonałym elementem budowania zespołu, motywacji lub nagrodą dla pracowników. Zrobienie pierwszego kroku porównywalne jest z pierwszym skokiem na spadochronie. Mieszanka adrenaliny i ciekawości przed i ogromna satysfakcja z przełamania własnej słabości po tym niezwykłym spacerze to uczucia których warto doświadczyć

Chodzenie po rozżarzonych węglach. Podczas szkolenia przygotujemy ludzi do aktu przejścia po rozżarzonych węglach. Przejście przez ogień jest właściwie chodzeniem po żarzących się węglach drzewnych rozgarniętych z ogniska gdzie temperatura czerwonego waha się w granicach 700 stopni Celsjusza. Profesjonalne szkolenie i odpowiednia motywacją powodują, że ten spacer oddziałuje tylko na ducha, nienaruszonym pozostawiając nasze stopy.

Podczas szkolenia obowiązuje całkowity zakaz picia alkoholu. Przejście po odbyciu szkolenia jest bezpieczne oraz całkowicie bezbolesne. Do ułożenia kilkumetrowej ścieżki z gorących węgli zużywamy od jednego do kilku metrów sześciennych drewna

Chodzenie po rozżarzonych węglach. Cały spektakl przebiega przy akompaniamencie bębnów, z których płynie niesamowita, dynamiczna muzyka. Pokaz rozwija się, przeprowadzając odbiorcę przez dokładnie przygotowaną całość. Specjalnie dobrana muzyka, a wraz z nią odpowiednio przygotowane ćwiczenia ruchowe jak taniec, ćwiczenia  sposobu poruszania się po żarzącym się dywanie wprowadzają uczestników w wyjątkowy nastrój i przygotowują  technicznie na nadchodzący finał, gdzie wszyscy przechodzą po czerwonej scenie dając upust spontanicznej radości.

Czas. Ok. 2-3 godzin
Miejsce: dowolne

BĘBNIARZE

Podczas szkolenia towarzysza nam bębniarze, którzy potęguję atmosferę magii i tajemniczości spotkania.

TANIEC Z OGNIAMI

Podtrzymując atmosferę i "rozpalając" ją jeszcze mocniej 2 tancerzy podczas występu Fire Show zaprezentuje spektakularne widowisko zaklinania ognia. Całość jest bardzo dynamiczna, widowiskowa a poszczególne części pokazu zadziwiają zarówno szybkością, jak i zaskakującymi zwrotami akcji.

To także wyjątkowa okazja, aby zobaczyć szeroki asortyment technik wykorzystywanych w teatrze ognia.

Warsztaty z chodzenia po węglach organizujemy w dowolnym miejscu w Polsce