Opis Szkolenia przejścia po rozżarzonych węglach.  

 • Do przeprowadzenia uczestników potrzebuję około 2 metry sześcienne drewna w zależności od liczebności grupy . Robimy bardzo duże ognisko. Całe drewno musi się dokładnie wypalić trwa to od 2 do 6 godzin w zależności od warunków pogodowych, wilgotności i rodzaju drzewa.
   
 • Uczestnicy podczas przejścia nie mogą być pod wpływem alkoholu, dlatego uroczysta kolację lub imprezę wieczorną ( jeśli takowa jest planowana) zaczynamy dopiero po zakończonym programie.  Wcześniej możemy oczywiście wspólnie „rozpalić rytualnie ogień” aby uczestnicy poczuli sami klimat wieczoru, podczas rozpalania powiem kilka słów wprowadzających do wieczoru. Możemy wzbogacić program o budowę totemu, tańce rytualne, lub nawiązać do tematyki „dziennego Szkolenia” –
   
 • Samo przejście po rozżarzonych węglach powinno odbywać się już po zapadnięciu zmroku. Potęguję to magię przejścia i widać czerwone węgle - czuć temperaturę.  
   
 • Merytoryczna cześć programu preferuję przeprowadzić  na zewnątrz ( tzn. nie w hotelu) tylko przy ognisku. Czas potrzebny na przygotowanie uczestników to w zależności od liczebności grupy około godziny. Podczas pogadanki używam sprzętu nagłośnieniowego, który oczywiście zapewniam. Wykorzystuje elementy autohipnozy, medytacji i skupienia.
   
 • BEZPIECZEŃSTWO – jestem jedną z kilku osób w Polsce, które tego typu działaniami zajmuję się zawodowo. Bezpiecznie przeprowadziłem już kilkaset  grup dla klientów korporacyjnych, przy zachowaniu abstynencji i przestrzeganiu moich wskazówek  całe przedsięwzięcie jest absolutnie bezpieczne.
   
 • PRZEJŚCIE PO WEGLACH. Po zakończonej pogawędce jako pierwszy pokazuję technikę i sposób przejścia po rozżarzonych węglach. Potem przy bardzo żywiołowym akompaniamencie bębnów uczestnicy po kolei przechodzą po ścieżce  z rozżarzonych węgli. Podczas mojego szkolenia średnio przechodzi około 90 % uczestników. Reszta nie podejmuje wyzwania.

Team-building

Gwarantuje absolutnie nieporównywalne wrażenia dla uczestników niż podczas typowych „team-buildingowych zabaw proponowanych przez agencje eventowe”. Oprócz ogromnych wrażeń i potężnego  „pozytywnego kopa energetycznego” jakiego doznają po bezpiecznym przejściu po rozżarzonych węglach, podczas Szkolenia następuję wyciszenie oraz bardzo pozytywne wrażenia i ogromny wzrost „ własnego potencjału”.